Dominik Pajewski

14.10.2019 (17:21)

Kirk Hammett twierdzi, że ma masę materiału na nowy album MetallikiMetallica w ostatnich latach, ma dość duży problem z regularnym wydawaniem płyt. Oczywiście, grupa ma już taki status, że mogłaby nic nie wydawać, jednak wielu fanów, chciałoby usłyszeć nowy krążek. Okazuje się, że Kirk Hammett ma trochę materiału, który może wykorzystać na nowy album.

Metallica w ostatnich latach, miała problemy z wydawaniem płyt, przez co na ostatni krążek czekaliśmy prawie 10 lat. Po wydaniu 'Hardwired... To Self Destruct', nie milkną pytania o nowy krążek, który raczej prędko się nie pojawi, chociaż Kirk Hammett uważa, że ma trochę materiału.

LEGENDARNY DJ, PRZEROBIŁ PRZEMÓWIENIE GRETY THUNBERG NA KLIMATY ELECTRO


Kirk Hammett mówi, że ma dużo materiału na nowy album Metalliki

W wywiadzie dla 'Cosmo Music', Hammett zdradził:

Mam mnóstwo materiału przeznaczonego na nową płytę zespołu. Na poprzedniej płycie nie było żadnych moich utworów, bo zgubiłem telefon, na którym miałem ponad 500 pomysłów. Dlatego teraz postanowiłem stworzyć dwa razy więcej, żeby sobie to zrekompensować. Mam więc teraz mnóstwo materiału, który kopie tyłki. Nie mogę się doczekać, kiedy pokażę go chłopakom, kiedy go nagramy i wydamy na płycie.

Pytanie, czy proces tworzenia płyta nie potrwa znowu kilka lat. Tym bardziej, że James Hetfield jest obecnie na odwyku.

SWETER KURTA COBAINA, KTÓRY NIGDY NIE BYŁ PRANY ZOSTAŁ ZNOWU WYSTAWIONY NA AUKCJĘ ZA GIGANTYCZNE PIENIĄDZE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • „III” - premiera trzeciego albumu Oberschlesien na Barbórkę

  2019-12-11
  4 grudnia wyszedł trzeci krążek grupy z Piekar Śląskich. Konsekwentnie, jak dwie poprzednie płyty , zatytułowany jedynie cyfrą album pozostaje utrzymany w charakterystycznej dla zespołu stylistyce industrial-metalu.
 • Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

  2019-12-11
  Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.
 • EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywach

  2019-12-11
  Eastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.
 • Artur Rojek - Kundel: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

  2019-12-11
  Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafiła zapowiedź utworu pod tytułem 'Kundel'.
 • Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledysk

  2019-12-11
  Utwór 'Last Christmas' jest uznawany za prawdziwy klasyk, który co święta jest odświeżany i nucony przez wiele osób. Okazuje się, że można przenocować w miejscu, które widzimy w teledysku!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz