Dominik Pajewski

13.07.2020 (10:49)

Kill Bill 3 z gwiazdą serialu ''Euphoria''? Aktorzy próbują przekonać Quentina TarantinoO trzeciej części ''Kill Billa'' mówił sam Quentin Tarantino gdy tylko pojawiła się druga część. Reżyser zapewniał, że po 18 latach zrealizuje film, który miałby pokazać zemstę córki Vernity Green na Czarnej Mambie. Okazuje się, że film może zostać zrealizowany i nawet jest kandydatką do głównej roli.

Kill Bill to jedno z dzieł Quentina Tarantino, które w pewnym momencie podzieliło fanów reżysera. Jedno doceniali ukłon w stronę kina azjatyckiego, inni nie rozumieli do końca, dlaczego reżyser idzie w taką stronę. W każdym razie, film po latach wszedł do kanonu i swego czasu Tarantino mówi o kontynuacji, która pokazałaby dalsze losy córki Vernity Green, która będzie szukać zemsty za matkę. Minęło wiele lat i reżyser nie mówi nic o kontynuacji, jednak pojawiły się głosy nawiązujące do tego, kto mógłby zagrać Nikki Green.

ROCKY IV - WERSJA REŻYSERKA TRAFI NA EKRANY! SYLVESTER STALLONE POTWIERDZA PRACE NAD NOWĄ WERSJĄ

Zendaya jako Nikki Green w kontynuacji Kill Billa?

Vivica A. Fox, która wcielała się w Vernitę Green, przyznała, że ma idealną kandydatkę do roli Nikki Green. Według aktorki, idealnym wyborem byłaby gwiazda serialu ''Euphoria'' - Zendaya. Jak powiedziała Vivica:

Czyż to nie byłoby wspaniałe? Mówmy to głośno: Tarantino, obsadź Zendayę! Niech zainteresuje się tym projektem.

Czy jest to możliwe? Quentin Tarantino nie potwierdził oficjalnie, że zamierza zrealizować ''Kill Billa 3''. Reżyser wspomniał jedynie, że swego czasu porzucił projekt, z powodu braku odpowiedniego pomysłu, jednak teraz ma wizję, jak cała historia mogłaby się zakończyć.

W rozmowie dla podcastu 'Happy Sad Confuesed', Tarantino powiedział:

Razem z Umą Thurman rozmawialiśmy ostatnio o pomyśle nakręcenia trzeciej części ''Kill Bill''. Mówiąc szczerze, to nawet nieco głębiej się nad tym zastanawiałem. Jeśli jakiś mój film wyróżnia się spośród innych moich filmów, jest to ''Kill Bill''.

TWÓRCY AVENGERS: ENDGAME, CHCĄ STWORZYŁ WŁAŚNE GWIEZDNE WOJNY! JAKI MAJĄ POMYSŁ?

Czy doczekamy się nowego ''Kill Billa''? Czas pokaże, reżyserowi został do zrobienia jeden film. Jak sam zapowiadał, po 10 produkcji zajmie się innymi projektami i nie będą to filmy pełnometrażowe.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz