Dominik Pajewski

22.05.2018 (09:10)

Kiedyś był Jarocin - specjalny koncert w hołdzie kultowej imprezieWielu fanów 'starego' Jarocina tęskni za klimatem tamtych dni i to właśnie głównie dla nich stworzona została impreza 'Kiedyś był Jarocin'. Poznajcie szczegóły wyjątkowego wydarzenia.

Jedni mówią, że teraz to nie ma Jarocina, a kiedyś to było... Wiadomo, cytując słynny mem, można by tak odnieść się do wielu sytuacji, jednak ta jest szczególna. Impreza 'Kiedyś był Jarocin', ma za zadanie zaserwować prawdziwy wehikuł czasu wszystkim, którzy przybędą. Poznajcie szczegóły wyjątkowej imprezy w hołdzie dla kultowego festiwalu.
 

Jack White w Polsce 2018 - 4 koncerty w naszym kraju potwierdzone! 

Kiedyś był Jarocin - zespoły i szczegóły imprezy

Prawdziwe ikony i zespoły, które namieszały na Jarocinie, gdy ten dopiero się rodził, to właśnie oni wystąpią na wyjątkowej imprezie. A mowa o zespołach: 

Kat & Roman Kostrzewski,
Proletaryat,
Sztywny Pal Azji,
The Bill,
Moskwa,
Ga-Ga,
Closterkeller,
Zielone Żabki

Wszystko odbędzie się 24 listopada we wrocławskim klubie A2, a bilety w przedsprzedaży kosztują 80 złotych, w dniu koncertu 100 złotych. Wejściówki znajdziecie na Ticketmaster i eBilet.

Patryk Vega nakręci kolejnego Pitbulla! Poznaliśmy datę premiery i tytuł

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz