Daniel Wardziński

19.04.2017 (15:34)

Kiedy zwrot podatku? Szczegóły rozliczenia PIT w 2017 roku



Kiedy dostaniemy zwrot podatku? Rozliczenie PIT złożone w 2017 roku daje nam uprawnienie do uzyskania zwrotu, ale kiedy możemy się go spodziewać? Do kiedy jest termin takiego zwrotu? Sprawdźcie.

Rozliczenie PIT w 2017 roku - kiedy zwrot podatku? Zastrzyk gotówki w niespodziewanym momencie to zawsze bardzo przyjemne uczucie, a wielu z nas nie może się już doczekać, kiedy zwrot przyjdzie także do nich. A więc do kiedy wyznaczono termin w którym Urzędy Skarbowe mogą zwrócić nam należne pieniądze? Kiedy zwrot podatku trafi na nasze konta? Sprawdzamy.

Zwrot podatku - kiedy? Rozliczenie PIT

Termin w którym podatnik może spodziewać się należnego zwrotu podatku uzależniony jest bezpośrednio od terminu w którym PIT został złożony. Dodajmy, że termin możliwości rozliczenia ubiega ostatniego dnia kwietnia. Termin w którym Urzędy mogą wykonywać zwrot wynosi dokładnie 3 miesiące, choć w większości przypadków realizowany jest szybciej. W praktyce, szybciej zwrot podatku mogą dostać osoby rozliczające się drogą internetową.

Rozliczenie dla rodzin - kiedy dostaną zwrot podatku?

Na szybszy zwrot podatku mogą liczyć osoby rozliczające rodziny. Ministerstwo Finansów monitoruje zeznania w których znajdują się ulgi prorodzinne (dla rodzin wychowujących 3 dzieci lub więcej) i takie rozliczenia traktowane są z większą uwagą, a zwroty wykonywane są maksymalnie po 30 dniach. Sprawdźcie też: Czy 2 maja jest wolny od pracy?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz