Dominik Pajewski

22.05.2020 (12:45)

Kiedy Ozzy przejdzie na emeryturę? Jack osbourne odpowiedział szczerze o planach ojcaOzzy Osbourne nie ma ostatnio łatwo, ponieważ mocno dokucza mu zdrowie. Jack Osbourne powiedział, ile jeszcze może potrwać kariera jego ojca. Czy będzie jeszcze szansa zobaczyć Ozzy'ego na scenie?

Ozzy Osbourne wydał bardzo dobrze przyjęty album ''Ordinary Man'', jednak nie mógł go promować na żywo. Powodem był koronawirus oraz problemy zdrowotne. Sam Ozzy przyznaje, że nie chce już grać ogromnych tras koncertowych, jednak chętnie zagrałby koncert z nowym materiałem. Jack Osbourne ujawnił, ile jeszcze może potrwać kariera jego ojca.

AXL ROSE MUSIAŁ ZOSTAĆ DOPROWADZONY NA KONCERT PRZEZ POLICJĘ. MENADŻER GNR WSPOMINA ZABAWNĄ SYTUACJĘ


  

Jack Osbourne opowiada, ile jeszcze potrwa kariera Ozzy'ego

W jednym z ostatnich wywiadów, Jack Osbourne opowiadał o filmie dokumentalnym ''Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne'', który ma ukazać się latem 2020. Przy okazji rozmowy o dokumencie, Jack ujawnił, ile jeszcze może potrwać kariera Ozzy'ego:
 
Tata prawdopodobnie przejdzie na emeryturę za 5-10 lat, więc film dokumentalny ukaże się w odpowiednim momencie jego kariery.  
 
Czy w tym czasie ukaże się jeszcze jeden album artysty? Nie jest to wykluczone, ponieważ Ozzy mówi, że jest gotowy do kolejnych nagrań.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz