Dominik Pajewski

04.03.2019 (14:27)

Keith Flint nie żyje! Wokalista The Prodigy miał 49 latKeith Flint nie żyje! Wokalista The Prodigy miał 49 lat, informacja trafiła do mediów 4 marca 2019 roku.

Keith Flint nie żyje! Wokalista The Prodigy odszedł w wieku 49 lat, muzyk został znaleziony martwy w swoim domu w Essex, 4 marca, jednak przyczyny śmierci nie są jeszcze znane.

Policjanci nadal przebywają w domu wokalisty The Prodigy, już teraz wiadomo, że wykluczony został udział osób trzecich. 


 
Rzeczniczka pogotowia w East of England dodała: 

Zostaliśmy wezwani o 8:30 rano, zawiadomiono nas o człowieku, który znajdował się nieprzytomny w Brook Hill w Dunmow. Wysłaliśmy pogotowie ratunkowe, Essex i Herts Air Ambulance oraz jedną karetkę pogotowia, niestety na miejscu dowiedzieliśmy się, że nie żyje mężczyzna po czterdziestce.

Keith Flint NIE ŻYJE - przyczyny śmierci wokalisty The Prodigy


The Prodigy powstało w 1989 roku w Wielkiej Brytanii, grupa uznawana jest za legendę muzyki elektronicznej. W swojej muzyce zespół mieszał wpływy takich gatunków jak rave, techno, drum and bass, hardcore oraz breakbeat. Keith Flint uznawany był za jednego z najbardziej charyzmatycznych frontmanów, a sam zespół The Prodigy cieszył się ogromnym szacunkiem w różnych środowiskach muzycznych.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz