Michał Ciemniewski

14.03.2019 (15:45)

Katarzyna Nosowska stworzy piosenki z komentarzy! O co chodzi w nowym projekcie artystki?Jakiś czas temu furorę robiły jej posty na Instagramie. Teraz Katarzyna Nosowska przygotowuje kolejny projekt związany z internetem. Wokalistka zaśpiewa piosenki stworzone z... komentarzy w sieci. O co chodzi w tym przedsięwzięciu? Dowiedzcie się na EskaROCK.pl.

Katarzyna Nosowska stworzy piosenki z komentarzy. Brzmi to dość zaskakująco, ale przecież wokalistka ma już doświadczenie w tworzeniu bardzo nietypowych internetowych projektów. Na podstawie jej wpisów z Instagrama powstała przecież książka! O co chodzi w nowym przedsięwzięciu autorki Ja pas!? Okazuje się, że to część większej akcji, w którą zaangażowali się topowi polscy wykonawcy.

 

Katarzyna Nosowska jest jedną z gwiazd, które biorą udział w akcji Dobry głos dla firm. Ta inicjatywa ING Banku Śląskiego ma zachęcać do wystawiania ulubionym firmom dobrych opinii i komentarzy. To właśnie z wpisów klientów mają powstać nowe piosenki Katarzyny Nosowskiej.

Tulia - Pali się: z klipu zniknął krzyż na potrzeby Eurowizji?

Wokalistka Hey stworzy 7 utworów, których tekstami będą pozytywne komentarze wpisywane przez klientów różnych firm. Takie same zadanie dostali też inny artyści biorący udział w akcji, Mela Koteluk i Paweł Domagała.
 
Ślepnąc od świateł - SOUNDTRACK. Posłuchajcie piosenek z serialu HBO

Katarzyna Nosowska opowiadała w jednym z wywiadów o swoim zaangażowaniu w projekt. Artystka powiedziała, że pozytywne słowa potrafią zdziałać cuda. Sama przyznała, że w trudnych chwilach pomagały i jej. Znając podejście Katarzyny Nosowskiej do słowa, możemy być pewni, że nawet z komentarzy w internecie stworzy hity!


Wokalista Coldplay wybrał ulubione utwory. Wśród nich kompozycja z Polski

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz