Anna Skalik

25.03.2014 (14:21)

Kaiser Chiefs - Education, Education, Education & War. Sprawdź, gdzie posłuchać nowej płyty przed premierą [VIDEO]Nowości muzyczne 2014: nowa płyta Kaiser Chiefs - Education, Education, Education & War dostępna jest do odsłuchu przed premierą. Sprawdź, gdzie posłuchać nowego krążka w Sieci.

Nowa płyta zespołu Kaiser Chiefs - Education, Education, Education & War będzie miała swoją premierę już 31 marca 2014. Na tydzień przed wydaniem materiału zespół udostępnił nowy krążek do odsłuchu w Internecie.

Gdzie posłuchać nowej płyty Kaiser Chiefs? Cały album jest do odsłuchu w serwisie Amazon bezpłatnie. Jeśli chcecie jeszcze przed premierą usłyszeć cały materiał z albumu Education, Education. Education & War możecie go już teraz odsłuchać za darmo.

>>> Fall Out Boy w Polsce - sprawdź, kiedy zagrają <<<

Premiera płyty Kaiser Chiefs 31 marca 2014, a już w lutym premierę miał singiel z tego albumu - Coming Home. Teledysk do tego numeru opublikowany został 20 lutego.

Warto wspomnieć o małym "skandalu", który towarzyszył pracom nad płytą Education, Education, Education & War. Konkretnie chodzi o okładkę albumu. Jeszcze przed wydaniem singla Coming Home pojawiły się informacje, że zespół dopuścił się plagiatu bo okładka płyty jest bardzo podobna do logotypu brytyjskiego producenta części rowerowych. Członkowie zespołu wyjaśnili, że nie chcieli nikogo urazić - jedynie ukazać brytyjskie dziedzictwo.

>>> Linkin Park - koncert w Polsce <<<

Na EskaROCK.pl prezentujemy Wam singiel Coming Home, a całą płytę przesłuchać możecie na Amazonie.

Kaiser Chiefs - Coming Home
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz