Dominik Pajewski

02.02.2018 (15:27)

Jednorożec wśród samochodów. Jeździlibyście?Są takie samochody, które budzą szacunek, takie które podobają się dziewczynom i takie, którymi można się ścigać. Są też takie, które wyglądają jak jednorożce.

Samochody nie tylko mają jeździć, niektóre muszą się także dobrze prezentować, a najlepiej by wszyscy o nich mówili. To oczywiście podejście niektórych ludzi, wiadomo nie wszyscy patrzą na wygląd auta.

Miłość w rytmie riffów - powstał serwis randkowy dla metalowców  
Jest jednak wersja Mercedesa, która została ozdobiona kryształami Swarovskiego i wygląda niczym motoryzacyjny jednorożec. Oczywiście wartość samochodu wzrasta i to kilkukrotnie, aż strach się takim poruszać. Pytanie, jak się serwisuje taki samochód, jedzie się do jubilera, czy do stacji Mercedesa? Najgorzej może być podczas stłuczki, trzeba szybko zbierać to co się wysypie z karoserii...

Dziewczyny wykluczone z Formuły 1. Jakie są powody decyzji?

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • Fan AC/DC, poskładał odgłosy swojego dziecka tak, że brzmią jak 'Thunderstruck'

  2020-01-23
  Fani AC/DC potrafią zrobić wiele fajnych rzeczy, które są pewnego rodzaju hołdem dla ulubionego zespołu. Pewien facet, postanowił tak poskładać odgłosy swojego dziecka, by ułożyły się one w piosenkę 'Thunderstruck'.
 • Metallica żałuje walki z Napsterem? Kirk Hammett wspomniał sytuację

  2020-01-23
  Walka Metalliki z Napsterem wywołała sporą dyskusję na początku 2000 roku. Jak z biegiem lat członkowie Metalliki oceniają całą sytuację? Opowiedział o tym Kirk Hammett.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz