Anna Skalik

19.04.2014 (09:54)

Jared Leto odebrał MTV Movie Award. Jego mowa z gali robi furorę w Sieci [VIDEO]Wokalista Thirty Seconds To Mars, Jared Leto, odebrał statuetkę MTV Movie Award. Muzyk i aktor, który w ostatnim czasie zgarnął kilka innych nagród za swoją rolę w Dallas Buers Club, zamiast tradycyjnych podziękowań wygłosił krótką mowę, która robi furorę w Sieci. Zobacz, co powiedział Leto!

Podczas gali MTV Movie Awards, która odbyła się w niedzielę 13 kwietnia 2014, Jared Leto odebrał statuetkę za najlepsze przeobrażenie sceniczne w filmie Dallas Buyers Club. Zamiast tradycyjnych podziękowań Leto wygłosił krótką mowę, w której poruszył temat walki z AIDS.

- Poczyniliśmy ogromne postępy w walce z AIDS, ale to jeszcze nie pora by świętować. Nie ma lekarstwa, epidemia szaleje. Ale jest nadzieja na to, że któregoś dnia zakończymy tę plagę, a cały świat będzie się cieszyć ze świadomości, że już nikt nigdy nie będzie cierpieć z powodu tej choroby, jak i strachu oraz uprzedzeń, które jej towarzyszą.

>>> Jared Leto uszkodził swojego Oscara <<<

Na koniec Jared Leto dodał kilka słów, które spotkały się z owacją publiki: - Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć, i nigdy nie pozwólcie, by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.

W tym roku wokalista 30 STM odebrał już kilka prestiżowych nagród - m.in. Oscara. Wtedy również wygłosił poruszającą mowę. Podobnie, kiedy odbierał Złotego Globa. Wszystkie te statuetki dostał za rolę w Dallas Buers Club, czyli Witaj w Klubie.

>>> Jared Leto laureatem Złotego Globu 2014 <<<


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz