Anna Skalik

14.03.2014 (10:44)

JARED LETO na Ukrainie przemawia do fanów! Zobaczcie, co powiedział Jared podczas koncertu Thirty Seconds to Mars [VIDEO]Thirty Seconds To Mars zagrali na Ukrainie, w Kijowie. Jared Leto skorzystał z okazji i pojawił się na Majdanie, gdzie skomentował obecną sytuację w tym kraju. Muzyk zabrał głos także podczas koncertu. Zobaczcie, co Jared powiedział do ukraińskich fanów.

Jared Leto i jego zespół zagrali koncert na Ukrainie. Nie odwołali swojego występu ani nie przesunęli jego terminu jak inne grupy. Koncert Thirty Seconds To Mars w Kijowie odbył się w środę, 12 marca 2014.

Przypomnijmy, że już podczas ceremonii rozdania Oscarów 2014, Jared Leto skierował w stronę Ukrainy kilka ciepłych słów. Jego mowa uznana została za jeden z najbardziej wzruszających momentów gali. Oto fragment, w którym artysta wspiera Ukraińców: - Wszystkim marzycielom na całym świecie, którzy oglądają nas dzisiaj z miejsc, takich jak Ukraina czy Wenezuela, chcę powiedzieć, że jesteśmy z wami! Kiedy walczycie o spełnienie swoich snów, o to, by zdarzyło się niemożliwe… Myślimy dzisiaj o Was.

>>> Jared Leto - zobacz, jak wiele musiał poświęcić dla oscarowej roli <<<

Także w trakcie koncertu w Kijowie Jared Leto powiedział do Ukraińców kilka słów wsparcia: - Wiem, że to może być skomplikowane, ale nie ma zbyt wysokiej ceny, którą trzeba by zapłacić za przywilej bycia sobą (…). Rozumiem, że inne zespoły odwołały swoje występy, ale dla nas nie było takiej możliwości.

>>> Rockowe koncerty 2014: Koncertowy rozkład jazdy <<<


Poniżej prezentujemy Wam fragment koncertu Thirty Seconds To Mars w Kijowie, podczas którego Jared Leto wygłasza mowę do ukraińskich fanów.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz