Dominik Pajewski

02.03.2020 (15:22)

Jan Niezbendny - kim jest szalony artysta, którego docenił Kazik Staszewski?Jan Niezbendny zyskał popularności za sprawą numeru „Jan Niezbendny jest”, za który otrzymał nagrodę akademii rozrywki radiowej Trójki (w składzie Maria Czubaszek, Artur Andrus i Tomasz Jachimek) - za najlepszy utwór kabaretowy.

Kolejną propozycją artysty był utwór „To było chyba wesele”, do którego powstał klip. W nagraniu wideo „To było chyba wesele” wzięli udział m.in. Ula “Afro” Fryc (tancerka znana m.in. z programu “Mam talent”), Agata Wojtaszek – dwukrotna zwyciężczyni zawodów Reebok “Dancehall Queen” i Paprodziad – wokalista zespołu Łąki Łan, w swoim słynnym zielonym stroju. Podobny skład Jan Niezbendny zgromadził na planie swojego kolejnego klipu. W teledysku do utworu „Wszystko co dobre jest niedobre”.

PIOTR POŁAĆ WYWIADZIE DLA ESKI ROCK: ZAWSZE JESTEŚ WIĘŹNIEM JAKIEJŚ TAM GĘBY, KTÓRĄ SOBIE PRZYPRAWIAŁEŚ [WIDEO]


Obecnie skład tworzą muzycy nazywający siebie Whorekiestrą pod batutą Pana Jana. Ich styl muzyczny to mocne pomieszanie Rock/Funk/Hip-Hop, połączone z niepoprawnym politycznie językiem Pana Jana oraz Freakowym Flow zawartym w tekstach

Do największych sukcesów należy uznanie Kazika Staszewskiego , który na łamach „Teraz Rock” uznał wydawnictwo „The best of…” jako płytę roku. Udział w kilku znaczących imprezach takich jak Frik Muzik Festiwal we Wrocławiu z kolegami z Woda Ski Bla i Wiewiórka Na Drzewie, Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów Mariusza Kałamagi, udane featuringi m.in. dla Lej Mi Pół, Chwytak i DJ Wiktor, Czesław Mozil.

Jak sam mówi artysta:

Obecnie kilka koncertów klubowych gdzie można było nas usłyszeć na przykład w warszawskim Potoku na jednej scenie z Pull The Wire i De Łindows, w lokalnych klubach oraz z dość mocnymi planami na przyszłe tygodnie i miesiące co na pewno pojawi się już niedługo na naszym profilu fb.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy film w kosmosie, ma już reżysera! W roli głównej Tom Cruise

  2020-05-28
  Świat kina wkracza na zupełnie inny poziom i to poziom prawdziwie kosmiczny. Jakiś czas temu ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad pierwszym filmem w kosmosie. Wiemy już, że zagra Tom Cruise, a teraz ogłoszono reżysera produkcji.
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz