Dominik Pajewski

28.11.2019 (14:03)

James Hetfield i Bruce Dickinson wspierają Dave'a Mustaine'a w walce z nowotworemWalka Dave'a Mustaine'a z nowotworem, to jeden z tematów w świecie rocka, który mocno poruszył fanów. Na szczęście, artysta nie jest sam i może liczyć na wsparcie ze strony kolegów z branży.

Dave Mustaine walczy z chorobą nowotworową, co było szokiem dla całego świata muzycznego i fanów. Na szczęście, nowotwór mocno nie daje się we znaki artyście, a on sam może liczyć na wsparcie ze strony fanów oraz kolegów ze świata muzycznego.

SLAYER POWRÓCI Z MUZYCZNEJ EMERYTURY? MENADŻER ZESPOŁU KOMENTUJE


James Hetfield i Bruce Dickinson wspierają Dave'a Mustaine'a w walce z nowotworem

W wywiadzie dla 'Rolling Stone', Mustaine powiedział, że dostaje wiele wsparcia z każdej strony:

Najgorsze mam za sobą i czuję się bardzo silny. Po zakończeniu radioterapii lekarz powiedział, że moje wyniki są znakomite. „Wyglądasz, jakby nowotwór był stadium pierwszego, a jest trzeciego”. Podobnie powiedział onkolog. (...) Dostałem sms-a od mojego brata, Jamesa Hetfielda, co bardzo mnie ucieszyło. W przeciwieństwie do tego, co ludzie myślą, kocham Jamesa i wiem, że James kocha mnie i się o mnie troszczy. Kiedy nadchodzi moment prawdy i kiedy dzielę się ze światem wieścią, że cierpię na potencjalnie śmiertelną chorobę, kto staje obok mnie? James. (...) Bardzo się troszczę o Bruce’a i on też mnie bardzo wspierał podczas tej walki. Wyjaśnił mi, jak on się do tego zabrał i jego porady bardzo mi pomogły. Jeśli kiedyś któryś z moich kolegów będzie miał podobny problem będę mógł się odwdzięczyć i im pomóc.

OZZY OSBOURNE I POST MALONE WE WSPÓLNYM, KONCERTOWYM TELEDYSKU [WIDEO]

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • T-raperzy znad Wisły wrócili w reklamie! Zaskakująca kampania

  2020-01-22
  Takiego powrotu raczej nikt się nie spodziewał, jednak taki widok wywołuje uśmiech na twarzy. T-raperzy znad Wisły wrócili i edukują w temacie smogu.
 • 8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

  2020-01-22
  Pożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!
 • Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

  2020-01-22
  Koncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.
 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz