Dominik Pajewski

30.03.2020 (10:31)

Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęciePodczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.

Przebywanie w domu podczas pandemii koronawirusa jest bardzo ważne i pomoże zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby. Obowiązuje to absolutnie wszystkich i jak widać, nawet artyści się do tego stosują. W sieci pojawiło się zdjęcie, gdzie możemy zobaczyć, jak Ozzy Osbourne spędza kwarantannę.

FISZ EMADE TWORZYWO NAGRALI NOWY NUMER, NIE WYCHODZĄC Z DOMÓW [WIDEO]


Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

Zdjęcie wrzuciła córka artysty, Kelly Osbourne, która napisała:

Dziś po raz pierwszy od trzech tygodni mogłam zobaczyć moich rodziców, ale nie mogłam ich uściskać. Czują się dobrze i są bezpieczni.


Kelly już jakiś czas temu prosiła, by ludzie zostali w domach i zrobili to na przykład dla Ozzy'ego. Artysta jest w grupie ryzyka z powodu wieku oraz infekcji, z którymi uporał się dopiero niedawno.

ZOSTAŃ W DOMU DLA OZZY'EGO - CÓRKA ARTYSTY ROZPOCZĘŁA NOWĄ AKCJĘ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • Koncerty rockowe 2021 - DATY i MIEJSCA wydarzeń w Polsce

  2020-05-28
  W 2020 roku, miało odbyć się bardzo dużo koncertów, jednak z powodu pandemii koronawirusa, wiele wydarzeń zostało przełożonych na 2021 rok. Oto lista koncertów w Polsce, które zostały potwierdzone.
 • Korn w Polsce 2021 - koncert odbędzie się zamiast występu na Impact Festival 2020

  2020-05-28
  W 2020 roku, w Warszawie miał odbyć się Impact Festival 2020, podczas którego gwiazdą miał być Korn. Z powodu pandemii, festiwal został odwołany, jednak zespół przyjedzie do Polski w 2021 roku, by zagrać osobny koncert.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz