Dominik Pajewski

27.04.2016 (14:56)

Jak brzmi My Chemical Romance w wersji metalowej? [VIDEO]My Chemical Romance głównie kojarzone z klimatem emo, może brzmieć metalowo? Jasne, że tak, wystarczy, że weźmie się za to Jared Dines. Tak, to ten zabawny koleś w czapce z daszkiem. 

My Chemical Romance zakończyli swoją działalność w 2013 roku. Jak widać grupa, wciąż inspiruje wielu twórców do zrobienia czegoś innowacyjnego. Zespół zaliczany do pop punku, thrash emo, indie rocka i Bóg wie do czego jeszcze, w wersji metalowej?

>> Five Finger Death Punch pozwany przez wytwórnie. Zespół ma poważne kłopoty

Jared Dines to gość który wszystko zagra, wszystko przerobi i na wszystkim zagra. Jeśli myślisz, że coś jest niemożliwe do zagrania, to Jared udowodni Ci, że jest to do zrobienia. Nie wierzysz?  Ten koleś zagrał Green Day w wersji metalowej! Czujesz się przekonany? No dobra, jeśli nie bardzo to sprawdź jak brzmi My Chemical Romance w wersji metalowej:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • Fan AC/DC, poskładał odgłosy swojego dziecka tak, że brzmią jak 'Thunderstruck'

  2020-01-23
  Fani AC/DC potrafią zrobić wiele fajnych rzeczy, które są pewnego rodzaju hołdem dla ulubionego zespołu. Pewien facet, postanowił tak poskładać odgłosy swojego dziecka, by ułożyły się one w piosenkę 'Thunderstruck'.
 • Metallica żałuje walki z Napsterem? Kirk Hammett wspomniał sytuację

  2020-01-23
  Walka Metalliki z Napsterem wywołała sporą dyskusję na początku 2000 roku. Jak z biegiem lat członkowie Metalliki oceniają całą sytuację? Opowiedział o tym Kirk Hammett.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz