Dominik Pajewski

15.01.2020 (15:18)

Jak bardzo aktor grający Jaskra jest z Polski? Odpowiedź znajdziecie w specjalnym quizie [WIDEO]W serialu 'Wiedźmin' Jaskier został ukazany w taki sposób, że można go albo uwielbiać, albo kompletnie nienawidzić. Pewne jest jedno, nie da się przejść obok tej postaci obojętnie. A jak bardzo polski jest aktor, który odtwarza postać wesołego grajka? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie w specjalnym nagraniu.

Jaskier zyskał wielu sympatyków wśród widzów serialu 'Wiedźmin', którzy docenili zabawną postać. A jak w rzeczywistości zachowuje się aktor, który gra Jaskra i czy ma w sobie coś z polskości? Na te pytania odpowiada specjalne wideo, gdzie możemy zobaczyć, jak Joey Batey odpowiada na pytania na temat rzeczy typowo z naszego kraju.

DAJ GORSZA WIEDŹMINOWI PO ROSYJSKU. POSŁUCHAJCIE HITU Z SERIALU W INNEJ WERSJI


Jak bardzo aktor grający Jaskra jest polski? Odpowiedź znajdziecie w specjalnym quizie [WIDEO]

Czy Joey lubi pierogi? Czym jest trzepak? No i najważniejsze, co można zostawić? Surówkę, czy ziemniaczki? Na te trudne pytania znajdziecie odpowiedzi poniżej:BILLIE EILISH NAPISZE PIOSENKĘ DO NOWEGO BONDA. CZY JEST POWÓD DO ZDZIWIENIA?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Przeróbka z użyciem deep fake ma odpowiedź

  2020-02-19
  Matrix ma powrócić w nowej odsłonie w 2021 roku, jednak zanim to się stanie, w sieci można znaleźć coś ciekawego. Dzięki technologii deep fake, ukazano co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę.
 • Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncert

  2020-02-19
  O Limp Bizkit można mieć różne zdanie, jednak nie da się odmówić grupie zaangażowania. Na ostatnim koncercie zespołu, gitarzysta Wes Borland zagrał koncert, mimo złamanej ręki.
 • Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimi

  2020-02-19
  Wspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.
 • Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

  2020-02-19
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.
 • Orbita Wiru wydaje nowy album "Hipis 2020"

  2020-02-19
  20 lutego na światło dzienne wyjdzie nowy album stołecznej formacji rockowej Orbita Wiru. Czwarte w dorobku zespołu wydawnictwo studyjne nosi przewrotny tytuł “Hipis 2020”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz