Dominik Pajewski

07.11.2019 (11:14)

Iron Maiden w Polsce 2020 - BILETY, DATA, MIEJSCEIron Maiden powracają do Polski! Kultowy zespół ogłosił europejskie daty koncertów, gdzie nie zabrakło daty w naszym kraju. Sprawdźcie, gdzie pojawi się zespół.

Iron Maiden w Polsce! Zespół regularnie przyjeżdża do Polski, jednak fani za każdym razem nie mogą się doczekać występu. Oczekiwanie jest jeszcze większe, ponieważ zespół jest w świetnej formie. Są powody do radości, ponieważ Iron Maiden do nas wraca z nowym materiałem. Poznaliśmy szczegóły koncertu w Polsce.

NAZWANO JĄ 'WHITNEY HOUSTON Z POLSKI'. ALICJA SZEMPLIŃSKA OCZAROWAŁA JURY W VOICE OF POLAND [WIDEO]Iron Maiden w Polsce 2020 - kiedy i gdzie?

Na ten koncert czekało wiele osób i w końcu są powody do radości! Iron Maiden wracają do Polski i to w świetnej formie. Zespół zagra w Warszawie, 5 lipca 2020 na PGE Narodowym i z pewnością nie zabraknie starszych, klasycznych numerów z obszernej twórczości. Gościnnie wystąpią: Within Temptation i Lord Of The Lost.

Iron Maiden w Polsce 2020 - BILETY

Przedsprzedaż Fanklubu potrwa od poniedziałku, 11 listopada od 9.00, do wtorku, 12 listopada do 18.00. Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 13 listopada o 10.00 i potrwa do 15 listopada do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 14 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 15 listopada do 10.00.

Więcej informacji na LiveNation.pl


ZENEK KUPATASA - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz