Dominik Pajewski

30.03.2020 (11:41)

Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniuGłupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.

Dziwne wyzwania, które pojawiają się w sieci, stają się z czasem coraz głupsze i niebezpieczne. Oczywiście, najwięcej tego typu rzeczy pojawia się na Tik Toku, który nie wiedzieć czemu, staje się często miejscem, gdzie niebezpieczne wyzwania są najbardziej popularne. Jednym z popularniejszych w ostatnim czasie, stało się lizanie muszli klozetowej, co jeden z influencerów przypłacił zdrowiem.
 

TILL LINDEMANN MA KORONAWIRUSA? ZESPÓŁ RAMMSTEIN ODNIÓSŁ SIĘ DO DONIESIEŃ MEDIALNYCH


Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

Amerykański influncer o pseudonimie LARZ postanowił wziąć udział w wyzwaniu, które polega na wylizaniu sedesu. Nie wiadomo, czemu ma służyć tego typu wyzwanie, jednak jak określają niektórzy, ma to być gestem odwagi i pokazaniem, że nie boi się koronawirusa.

Niestety, głupie i nieodpowiedzialne zachowanie skończyło się tragicznie i młody chłopak jakiś czas po wykonaniu ,,zadania'', ogłosił, że jest zarażony koronawirusem.Nie do końca wiadomo, czy wzięcie udziału w wyzwaniu ma związek za zachorowaniem, jednak warto się zastanowić. Jest to przykład ogromnej lekkomyślności i miejmy nadzieję, że będzie to przestrogą dla innych osób. Nie mamy do czynienia z czymś zabawnym, tylko ze śmiertelnym zagrożeniem i warto by pamiętali o tym wszyscy.

FISZ EMADE TWORZYWO NAGRALI NOWY NUMER, NIE WYCHODZĄC Z DOMÓW [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tych

  2020-06-04
  twenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.
 • Chester Bennington śpiewający Nirvanę za młodu. Wzruszające nagranie podbija sieć

  2020-06-04
  Od śmierci Chestera Benningtona mija 3 lata, jednak fani nadal nie mogą pogodzić się z tym, że artysty nie ma już wśród nas. W sieci pojawiło się specjalne nagranie, gdzie można usłyszeć młodego wokalistę, który wykonuje numer Nirvany.
 • Seks z osobą, z którą się nie mieszka jest przestępstwem! Wszystko z powodu koronawirusa

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa jest trudnym czasem dla wszystkich i jak się okazuje, nowe obostrzenia czasami bywają bardzo szczegółowe. Jednym z nich jest zakaz seksu z osobą, z którą się nie mieszka, ponieważ traktowane jest to jako przestępstwo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz