Dominik Pajewski

25.11.2019 (12:36)

Ile Guns N' Roses zarobili, odkąd Slash wrócił do składu?Powrót Guns N' Roses na scenę, był czymś na co czekało wiele osób. Zespół nie mógł narzekać na frekwencję podczas koncertów, co przełożyło się również na zarobki. Ile Gunsi zarobili na koncertach?

Guns N' Roses od pewnego czasu wspominają o nowej płycie, jednak nic dotąd nie było wiadomo na temat nowości. W końcu ujawniono, że zespół nie zamierza chwilowo koncertować, ponieważ ma zamiar zarejestrować premierowy materiał! To oczywiście bardzo cieszy, jednak wiele osób się zastanawia, ile zespół zarobił na trasie koncertowej?

WELCOME TO THE JUNGLE PO NIEMIECKU. ANTHONY VINCENT POSTANOWIŁ PRZEROBIĆ PIOSENKĘ, NA STYL RAMMSTEIN [WIDEO]Ile Guns N' Roses zarobili, odkąd Slash wrócił do składu?

Trasa 'Not In This Lifetime' rozpoczęła się w 2016 roku i trwała 3 lata. W tym czasie, zespół zagrał 158 koncertów, sprzedał 5371891 biletów i w sumie zarobił na tym 584,2 miliona dolarów brutto.

W tym czasie, Guns N' Roses zagrali w USA, Kanadzie, Meksyku, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Afryce i Europie. To z pewnością nie koniec, bo zespól zapewne wróci z nowym krążkiem i to na równie dużą trasę.

KAZIMIERNIKEJSZYN 2020: NOSOWSKA PIERWSZĄ GWIAZDĄ PRZYSZŁOROCZNEJ EDYCJI FESTIWALU BEZ SPINKI!


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz