Dominik Pajewski

16.07.2020 (15:13)

IKEA i LEGO łączą siły! Ujawniono pierwsze zdjęcia specjalnej seriiIKEA stała się symbolem wnętrzarskiego stylu i chyba każdy kiedyś zetknął się z wyrobami skandynawskiego giganta. Z kolei LEGO, to jedna z tych marek, która tak bardzo weszła do popkultury, że ciężko znaleźć osobę, która nie miała kiedyś w ręku słynnych klocków. Teraz te dwie marki łączą siły, by stworzyć specjalną kolekcję.

Jeżeli znacie kogoś, kto nigdy nie słyszał o firmach IKEA i LEGO, to koniecznie go nam pokażcie. Ciężko uwierzyć, że są osoby, które nigdy nie zetknęły się ze skandynawskimi gigantami, którzy od dziesięcioleci w pewien sposób kreują rzeczywistość. Teraz te dwie marki łączą siły, by dać wszystkim specjalną kolekcję IKEAxLEGO.

METALLICA ZAPOWIADA PREMIERĘ SPECJALNEGO ALBUMU!IKEA i LEGO łączą siły! Jak wygląda specjalna kolekcja?

O współpracy IKEI z LEGO mówiło się od dawna, jednak nie znane były szczegóły. Na długo przed oficjalną premierą, w Niemczech zestawy pojawiły się na półkach. Co w nich znajdziemy? Są to proste konstrukcje, dzięki którym zbudujemy na przykład pokój gościnny.

Do tego, kupić będzie można specjalne pudła, które na górze będą posiadały wielką plansze LEGO, do której będzie można przyczepić klocki. Kolekcję BYGGLEK dojrzał autor bloga PromoBricks, który zajmuje się tematyką słynnych klocków.

Zobaczcie, jak prezentuje się współpraca IKEI z LEGO:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz