Dominik Pajewski

18.05.2020 (15:41)

Hot16challenge2 - Tomasz Knapik nagrał swoją zwrotkę [WIDEO]Akcja Hot16Challenge2 od dłuższego czasu dostarcza nam zwrotki od osób, które nie są związane z hip-hopem. Na nominację Krystyny Czubówny, odpowiedział Tomasz Knapik, który swoim mocnym głosem, zaprezentował 16 wersów.

Akcja #Hot16Challenge2, stała się ogólnopolskim fenomenem, który szybko wyszedł poza ramy hip-hopu. Do akcji włączyli się aktorzy, celebryci, lektorzy, a nawet politycy. Po świetnej zwrotce Krystyny Czubówny, która nominowała Tomasza Knapika, pozostało tylko czekać na odpowiedź. Legendarny lektor, oczywiście nagrał swoje 16 wersów, używając do tego podkładu, który mocno nawiązuje do lat 80-tych.

KAZIK - TWÓJ BÓL JEST LEPSZY NIŻ MÓJ. POSŁUCHAJ NOWEGO UTWORU ARTYSTY

 

Tomasz Knapik w #Hot16Challenge2 - lektor nagrał swoje wersy, pod podkład w klimacie lat 80-tych

Nie ma co tutaj spodziewać się rapowanych wersów, bardziej to melorecytacja z ważnym przekazem, która została zaprezentowana pod muzykę w klimacie lat 80-tych. Posłuchajcie, jak Tomasz Knapik podszedł do tematu #Hot16Challenge2:
 

#Hot16Challenge2 - ile już zebrano?

Na specjalnej zrzutce, która została założona w serwisie siepomaga.pl, zebrano już 2 660 910,73 zł (stan na 18 maja 2020). Kwota cały czas rośnie i trudno powiedzieć jaki będzie finalny wynik. Pierwotnie zakładano, że celem jest milion złotych, jednak ten próg został szybko osiągnięty.
 

#HOT16CHALLENGE2 - ROCKOWI I ALTERNATYWNI ARTYŚCI, KTÓRZY NAGRALI SWOJE WERSY. WSZYSTKIE FILMY W JEDNYM MIEJSCU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz