Dominik Pajewski

02.07.2020 (14:46)

Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęciaInstagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.

Instagram mocno obserwuje to co wrzucają użytkownicy, dzięki czemu w serwisie nie znajdziemy nagości. Niestety, czasami serwis cenzuruje zdjęcia osób, które nie zrobiły nic złego, a na przykład wrzuciły artystyczną fotografię, która ukazuję nagie ciało, jednak w żaden sposób nie jest to obsceniczne. Tak stało się ze zdjęciami Giny Carano.

MUZYK MAROON 5 ARESZTOWANY! CHODZI O PRZEMOC DOMOWĄ


Gina Carano ocenzurowana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

Nie wszyscy kojarzą Ginę Carano z walk MMA, jednak z pewnością twarz jest wam znana. Skąd? Gina wystąpiła w Deadpoolu oraz w serialu ''The Mandalorian''. Gina w ogóle skupiła się na karierze filmowej i mocno udziela się w social mediach. Na swoim profilu na Instagramie, Gina wrzuciła nagie zdjęcie, które opatrzyła cytatem Prince'a, pisząc:

Uważam wolność za seksowną. Uważam wolność za tak seksowną, że nawet nie potrafię ci tego wyjaśnić. Budzisz się każdego dnia i czujesz, że możesz zrobić wszystko

No i tutaj pojawił się problem, ponieważ dla administratorów było to niezgodne z regulaminem. Fani mocno wkurzyli się tą akcję i wysyłają fan arty, które nawiązują do usuniętej fotografii. Wiadomo, w sieci nic nie ginie.

BEAVIS I BUTT-HEAD POWRACAJĄ! OGŁOSZONO NOWE ODCINKI


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz