Dominik Pajewski

03.08.2020 (11:55)

Guns N' Roses wydadzą swoją kultową składankę na winyluOdkąd do Guns N' Roses powrócił Slash, zainteresowanie grupą ponownie rośnie i spokojnie można stwierdzić, że wszystko wróciło na właściwe tory. Grupa z pewnością to zauważyła, ponieważ postanowiono wydać kultową składankę grupy na winylu.

Guns N' Roses mieli gorszy czas, gdy Axl postanowił dalej grać, nie angażując w działania grupy Slasha. Na szczęście, kilka lat temu gitarzysta wrócił do składu, dzięki czemu zespół znowu jest w formie i wygląda na to, że wkrótce dostaniemy premierowy materiał. Zanim to się stanie, Gunsi postanowili wydać na winylu swoją kultową składankę.

SMELLS LIKE TEEN SPIRIT PO ŁACIŃSKU. KURTUS COBAENUS SPRZED WIEKÓW


Guns N' Roses wydadzą swoją kultową składankę na winylu

Specjalna składanka zostanie wzbogacona o cover grupy The Rolling Stones oraz o numer ''Shadow Of Your Love'', który ukazał się przy okazji reedycji albumu ''Appetite For Destruction''. Tak prezentuje się tracklista albumu, który ukaże się na dwóch winylach:

LP1 - Side G
 
Welcome To The Jungle
Sweet Child O' Mine
Shadow Of Your Love
Patience
 
LP1 - Side N
 
Paradise City
Knockin' On Heaven's Door
Civil War
 
LP2 - Side F'N
 
You Could Be Mine
Don't Cry (Original Version)
November Rain
Live And Let Die
 
LP2 - Side R
 
Yesterdays
Ain't It Fun
Since I Don't Have You
Sympathy For The Devil

OZZY OSBOURNE: BYŁEM PRZEKONANY, ŻE UMRĘ. ARTYSTA SZCZERZE POWIEDZIAŁ O SWOICH OBAWACH

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz