Dominik Pajewski

22.01.2019 (12:32)

Granie aż do krwi. Perkusista Slipknota opublikował mocne zdjęcie z nagrań nowej płyty [FOTO]Slipknot gdy nagrywa swoje albumy jest w pełni zaangażowany w cały proces powstawania płyty. Tym razem jednak nagrywanie przeradza się w prawdziwą bitwę, gdzie nie brakuje krwi!

Slipknot jest obecnie w studiu, gdzie nagrywa najnowszy album. Corey Taylor zapewniał kilka razy, że krążek będzie bezwzględny i mocny. Słowa wokalisty potwierdził kilka razy Clown, który podkreślał, że Slipknot chce nagrać coś mocnego.

Agnieszka Chylińska powraca z rockową balladą i zapowiada trasę koncertową [VIDEO]


 

Teraz już wiemy, że krążek może być wyjątkowo ostry, a wszystko to dzięki Jayowi Weinbergowi, który gra na bębnach w Slipknocie. Perkusista zamieścił na swoim koncie na Twitterze zdjęcie, które wygląda dosyć niepokojąco. Widzimy na nim zakrwawiony werbel i podpis:
 
Gdybyście się zastanawiali, jaki album właśnie tworzymy.Kiedy pojawi się nowy album Slipknota? Muzycy nie podali dokładnej daty, jednak premiery można się spodziewać w 2019 roku.

James Hetfield wkurzył się na Larsa Ulricha. Wszystko przez granie w złym tempie

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz