Alicja Wójcik

24.01.2020 (12:18)

Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej galiMimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.

Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne pojawią się na tegorocznej gali w roli prezenterów. W duecie zobaczymy ich już w niedzielę 26 stycznia. W ostatnim czasie media obiegły informacje o pogarszającym się stanie zdrowia muzyka, a sam Ozzy w jednym z wywiadów przyznał, że została u niego zdiagnozowana choroba Parkinsona.

Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne w roli prezenterów

Jak poinformował serwis New York Post, decyzja organizatorów o dołączeniu Osbourne'ów do listy prezenterów została podana w środę, niedługo potem, jak Ozzy ujawnił informację o swojej chorobie. 71-letni muzyk już kolejny raz udowadnia, że nie zamierza się poddawać, mimo poważnych problemów zdrowotnych. Z pewnością dużym oparciem będzie dla niego obecność Sharon, z którą stanowią małżeństwo już od 38 lat.

Sam Ozzy ma na koncie trzy statuetki Grammy oraz nagrodę za całokształt twórczości, którą otrzymał w 2019 roku. W roli prezentera na scenie Staples Center w Los Angeles zobaczymy go w niedzielę 26 stycznia. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00 lokalnego czasu. Prowadzącymi zostali także m.in. Jim Gaffigan, Trevor Noah, Dua Lipa, Billy Porter, Smokey Robinson, Shania Twain, Keith Urban czy Stevie Wonder. Na liście nominowanych do Grammy w kategorii najlepszy album rockowy znaleźli się:
 • Bring Me The Horizon,
 • Cage The Elephant,
 • The Cranberries,
 • I Prevail,
 • Rival Sons.
AC/DC WYDA NOWY ALBUM W LUTYM I RUSZY W TRASĘ? CZY BĘDZIE KONCERT W POLSCE?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz