Daniel Wardziński

07.03.2017 (11:15)

Gorillaz - wielki powrót na własnym festiwalu. Co wiemy o Demon Dayz Festival?Gorillaz zapowiedzieli wielki powrót na scenę na własnym, dużym festiwalu, który nazywa się Demon Dayz. Mamy pierwsze informacje dotyczące tego wydarzenia. Co wymyślą tym razem?

Gorillaz wracają na scenę i to na własnym dużym festiwalu, który nazywa się Demon Dayz. Co tym razem wymyślą Damon Albarn i Jamie Hewlett? Różne etapy występów scenicznych Gorillaz zawsze wiązały się z nowinkami technicznymi i nowymi rozwiązaniami na scenie. Co wymyślą tym razem? Jesteśmy pewni, że organizując tak olbrzymi festiwal przygotowali się do tego co do najmniejszego detalu.

Gorillaz wracają na scenę na własnym festiwalu Dreamland

Demon Dayz Festival odbędzie się 10 czerwca 2017 roku w Dreamland, w Margate w harbstwie Kent. Kto wystąpi tam oprócz samych gospodarzy z Gorillaz dowiemy się w najbliższym czasie. Ruszyła oficjalna strona festiwalu i promocja tego wydarzenia. Sprzedaż biletów ruszy 10 marca.

Gorillaz - kolejne sceniczne odsłony zespołu

Gorillaz mają pewne utrudnienie w występach live. Może ma to jakiś związek z tym, że zespół został narysowany? Możliwe. Poniżej prezentujemy dwa video - jedno z pierwszej trasy koncertowej na początku XXI wieku, a drugie z okresu albumu Plastic Beach. Możecie porównać sobie jaką ewolucję przeszedł image zespołu.
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz