Kamil Pawłowski

22.06.2020 (15:03)

Gorgonzolla - trzeci singiel z albumu "Konsumpcja". Do sieci trafił klip do utworu 'Zagubieni'Po trzech latach od premiery debiutanckiego albumu 'Eksploatowani', zespół Gorgonzolla powróciła z albumem ''Konsumpcja''. Krążek promowany dotąd singlami ''Konsumpcja'' i ''Czołgi'', doczekał się trzeciego singla. Tym razem, w formie teledysku został przedstawiony utwór ''Zagubieni''.

Album ''Konsumpcja'', to drugi krążek warszawskiego zespołu Gorgonzolla, który promowany był dotąd dwoma singlami – tytułowym ''Konsumpcja'' oraz ''Czołgi''. Teraz do grona singli dołącza utwór ''Zagubieni'', który doczekał się specjalnego klipu.
 
Teledysk powstał na koncertach zespołu, które promowały w jesień i zimę drugi krążek. Montażem obrazu zajął się przyjaciel zespołu, Michał Broś, który od kilku lat jest z grupą na praktycznie każdym koncercie.
 
Jak mówi zespół:
 
Współpraca z Michałem to czysta przyjemność, tym bardziej, że doskonale się rozumiemy. To właśnie Michał zarejestrował nasz pierwszy występ na Woodstocku (obecnie Pol'and'Rock Festival) i cały czas rejestruje dla nas poszczególne koncertówki. Michał to nasz przyjaciel, dlatego też logiczne było, że razem zrealizujemy jakiś teledysk. Padło na numer ''Zagubieni'', który wpasował się w obecną rzeczywistość przekazem. Sam klip to też piękne upamiętnienie koncertów jesienno/zimowych, a przy okazji taki prezent dla wszystkich, którzy tęsknią za koncertami.


Zespół zapowiada tym klipem również, specjalny koncert, który odbędzie się na Letniej Scenie Voodoo w Warszawie:
 
Zapraszamy wszystkich 31 lipca, bilety są już dostępne w przedsprzedaży, jednak warto się pospieszyć. Mamy tylko 150 wejściówek, z racji nowych zasad sanitarnych. Podczas tego wydarzenie zagramy numer z naszego trzeciego krążka, nad którym obecnie pracujemy. Także szykuje się mała premiera.
 
Link do wydarzenia koncertowego: https://www.facebook.com/events/867629203748559/ 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz