Anita Karpińska

14.02.2014 (10:48)

GOODFEST 2014: sprawdź line-up dębickiego Goodfestu. Zagrają m.in. Dawid Podsiadło i Kaliber 44 [VIDEO]Goodfest 2014 już 20 sierpnia 2014 na Stadionie Miejskim w Dębicy. Kto wystąpi na Goodfeście 2014? Sprawdź line-up. Zagrają m.in. Dawid Podsiadło i Kaliber 44.

Kto wystąpi podczas Goodfest 2014? Line-up jest bardzo bogaty. 30 sierpnia 2014 roku na Stadionie Miejskim w Dębicy wystąpią artyści, którzy wyróżnili się w roku 2013. Twórczością wykraczają oni poza powszechnie obowiązujące trendy muzyczne. Goodfest 2013 pokazał, że organizatorzy dobierają wyjątkowy line-up.

Na Goodfest 2014 w Dębicy wystąpią: Kaliber 44, Brodka, Dawid Podsiadło, KAMP!, Bokka, Fismoll, Stara Rzeka i Rebeka.

>>> FRYDERYKI 2014: Dawid Podsiadło nominowany w 4 kategoriach muzyki rozrywkowej

Goodfest 2014 nie jest imprezą biletowaną. Dyrektorem artystycznym Goodfestu 2014 jest Filip Berkowicz, twórca m.in. festiwalu Sacrum Profanum czy Actus Humanus.


Tres-B na festiwalu Goodfest:
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz