Anna Skalik

23.08.2014 (12:58)

GOODFEST 2014: kiedy i gdzie darmowy festiwal? Zagra m.in. Dawid Podsiadło. Sprawdź informacje. [VIDEO]30 sierpnia 2014 w Dębicy odbędzie się Goodfest 2014 - darmowy festiwal dla wszystkich fanów alternatywnej muzyki. Line-up Goodfest 2014 to m.in. Dawid Podsiadło z zespołem Curly Head, Bokka, Kamp! i Fismoll. Sprawdź, kiedy odbędzie się impreza.

Już w ostatnią sobotę sierpnia - dokładnie 30.08. odbędzie się Goodfest 2014 - festiwal dla wielbicieli muzyki alternatywnej. Impreza zostanie zorganizowana już po raz trzeci, a jej ideą jest gromadzenie najlepszych gwiazd polskiej alternatywy.

W line-upie Goodfest 2014 są m.in. Dawid Podsiadło z zespołem Curly Head, Bokka, Kamp! i Fismoll. Szczególnym wydarzeniem dla fanów Dawida Podsiadło będzie jego koncert na Goodfest 2014, w którym zagra ze swoim pierwotnym zespołem - Curly Heads. Będzie to okazja  by usłyszeć singiel promujący nagrywany właśnie debiutancki album Dawida i Curly Heads, pełny rockowych brzmień.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Gdzie odbędzie się Goodfest 2014? Miejscem imprezy, jak co roku, jest Stadion Miejski w Dębicy. (przy ul. Akademickiej). Poniżej możecie zobaczyć mapkę dojazdu na Goodfest 2014.

Przypominamy, że wstęp na Goodfest 2014 jest darmowy!>>> Szpilka-Adamek - bilety: kiedy będą w sprzedaży? <<<>>> Smutne piosenki o rozstaniach - sprawdź na EskaROCK.pl <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz