Anna Skalik

28.03.2014 (15:03)

GITAROWY REKORD GUINNESSA 2014: Chris Jagger kolejną gwiazdą podczas bicia rekordu [VIDEO]Kolejną gwiazdą Gitarowego Rekordu Guinnessa będzie Chris Jagger - młodszy brat wokalisty The Rolling Stones, Micka Jaggera. Czy z jego pomocą uda się stworzyć największą na świecie gitarową orkiestrę?

Bicie Gitarowego Rekordu Guinnessa już 1 maja we Wrocławiu. Organizatorzy ogłosili właśnie kolejną gwiazdę, która stawi się ze swoją gitarą i wraz z innymi śmiałkami podejmie próbę bicia Gitarowego Rekordu Guinnessa 2014. Będzie to Chris Jagger, brat Micka Jaggera.

Próba utworzenia największej gitarowej orkiestry na świecie zostanie podjęta już po raz 12. Wydarzenie jest organizowane w ramach corocznego Thanks Jimi Festival, czyli imprezy poświęconej Jimiemu Hendriksowi.

>>> Thanks Jimi Festiwal 2014 - sprawdź, kto będzie gwiazdą imprezy <<<

Chris Jagger na scenie Thakns Jimi Festival 2014 zaprezentuje m.in. materiał ze swojej ostatniej płyty, którą nagrał z członkami The Rolling Stones.

Wcześniej ogłoszonymi gwiazdami Thanks Jimi Festival 2014 są m.in. Eric Burdon z zespołem The Animals, gitarzysta (i to najszybszy na świecie) Michael Angelo Batio, Steve Vai, czyli jeden z najlepszych gitarzystów na świecie, oraz brytyjska grupa Uriah Heep.

>>> Thanks Jimi Festival 2014 - bilety: gdzie je kupić? <<<

Chris Jagger - Yesterday's Sun


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz