Dominik Pajewski

16.01.2020 (10:53)

Foo Fighters zapowiadają nowości na 2020 rok. Co nas czeka?Foo Fighters od dłuższego czas trzymali fanów w niepewności, jednak teraz już wiemy, co nas czeka. Na 2020 rok, zespół Dave'a Grohla zaplanował kilka ciekawych niespodzianek.

Foo Fighters trzymali fanów w niepewności od dłuższego czasu, jednak w końcu wiadomo coś więcej. Zespół planuje kilka rzeczy na 2020 i w końcu poznaliśmy dokładnie plany, co nas czeka ze strony Foo Fighters?
 

SHARON OSBOURNE CHCE STWORZYĆ FILM O JEJ ŻYCIU Z OZZYMFoo Fighters zapowiadają nowości na 2020 rok. Co nas czeka?

W opublikowanej przez zespół wiadomości możemy przeczytać:

25 lat? Dziękujemy, że z nami tyle byliście, że razem z nami śpiewaliście i czyniliście każdy koncert najlepszym dniem naszego życia.

Dopiero zaczynamy, więc się trzymajcie. Rok 2020 będzie szalony i zdarzy się w nim mnóstwo szalonych rzeczy.

BILLIE EILISH NAPISZE PIOSENKĘ DO NOWEGO BONDA. CZY JEST POWÓD DO ZDZIWIENIA?


Możemy raczej spodziewać się nowego albumu zespołu i zapewne trasy koncertowej. Czy grupa odwiedzi Polskę? Tego jeszcze nie wiadomo, trzeba obserwować duże ogłoszenia koncertowe.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz