Dominik Pajewski

19.02.2020 (11:15)

Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimiWspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.

Wspólne występy Megadeth i Five Finger Death Punch to trochę zderzenie gatunkowe i pokoleniowe, której jednak się sprawdza. Wspólne występy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć ostatni koncert na Torwarze. FFDP postanowili wyjaśnić, czemu Megadeth gra przed nimi, mimo dużo dłuższego stażu na scenie.

LEGENDARNA DEMÓWKA METALLIKI NIE DOCZEKA SIĘ REEDYCJI. DAVE MUSTAINE SIĘ NIE ZGADZA


Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth gra przed nimi

Jak powiedział Zoltan Bathory w rozmowie z Bartkiem Koziczyńskim dla Teraz ROCKa:

Przede wszystkim Megadeth to jeden z moich ulubionych zespołów, zaszczytem jest dla nas samo dzielenie sceny z tymi facetami. Wszyscy ich słuchaliśmy w trakcie dorastania, wywarli na nas wielki wpływ. A jeśli chodzi o kolejność grania to w grę wchodzi naturalny cykl. W porównaniu z Megadeth jesteśmy dość młodym zespołem – oni działają od dekad, a my raptem trzynaście lat – ale w ostatnich latach dużo koncertowaliśmy w Europie i regularnie wydawaliśmy płyty, aż dotarliśmy do punktu, w którym możemy tak ustawić afisz. Megadeth cieszy się natomiast statusem wielkiej gwiazdy w Ameryce Południowej, zapełnia tam stadiony, więc gdy tam dotrzemy, na pewno odwrócimy role.

WIEWIÓRKA NA DRZEWIE ZAPRASZA NA WIELKĄ PREMIERĘ!


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz