Dominik Pajewski

04.09.2019 (11:17)

Film wokalisty Limp Bizkit z Johnem Travoltą okazał się katastrofalną klapą finansowąFred Durst z Limp Bizkit od dawna podkreślał, że pracuje z Johnem Travoltą nad czymś według niego wielkim. Niestety, okazało się, że film 'The Fanatic' to spektakularna klapa finansowa.

Fred Durst wiele razy podkreślał, że jego ogromną pasją i prawdopodobną drogą na przyszłość jest reżyseria. Gdy w mediach pojawiła się informacja, że wokalista Limp Bizkit pracuje nad filmem z Travoltą, wiele osób było bardzo zaciekawionych. Niestety, nie przełożyło się to na wynik finansowy produkcji.

ZDJĘCIE TILLA LINDEMANNA Z MAMĄ ZROBIŁO FURORĘ WŚRÓD FANÓW RAMMSTEIN

 

Film wokalisty Limp Bizkit okazał się spektakularną klapą finansową. Niestety, nie pomógł nawet John Travolta

Jak donosi The Hollywood Reporter, film wokalisty Limp Bizkit w pierwszy weekend wyświetlania w USA, zarobił 3153 dolary. Nie pomogło nazwisko Travolty i niezła kampania promocyjna. Przewiduje się, że film szybko przejdzie do dystrybucji DVD. Co ciekawe, sama fabuła nie jest wcale zła i osoby, które widziały film, podkreślają, że to całkiem niezły film.


OZZY OSBOURNE POJAWI SIĘ GOŚCINNIE NA PŁYCIE JEDNEGO Z NAJPOPULARNIEJSZYCH RAPERÓW NA ŚWIECIE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz