Anita Karpińska

12.04.2014 (18:13)

Film o wokaliście Thirty Seconds To Mars: Jared Leto - Więcej Niż Wokalista [VIDEO]Pojawił się spot filmowy pt. Jared Leto - Więcej Niż Wokalista. Przypomina on, że podczas koncertu Thirty Seconds To Mars w Polsce już 22 czerwca 2014 w Rybniku zaśpiewa żywa legenda rocka.

Lider i wokalista zespołu Thirty Seconds To Mars - Jared Leto doczekał się krótkiego, aczkolwiek wymownego spotu filmowego: Jared Leto - Więcej Niż Wokalista.

Thirty Seconds To Mars 22 czerwca 2014 zagrają w Polsce w Rybniku. Organizatorem koncertu Thirty Seconds To Mars jest agencja Prestige MJM i to ona prezentuje spot poświęcony Jaredowi Leto.

>>> Koncertowy rozkład jazdy po Polsce 2014 - 22 czerwca zagra Jared Leto z Thirty Second To Mars!

Jared Leto to więcej niż wokalista Thirty Second To Mars, ale też aktor, który podczas ostatniej gali Oscarów Jared Leto otrzymał statuetkę za Drugoplanową rolę męską w filmie Witaj w Klubie. Dostał też nagrodę Złotych Globów.


Jared Leto - Więcej Niż Wokalista:ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz