Dominik Pajewski

01.07.2020 (13:43)

Film o Mike'u Tysonie - kto wcieli się w boksera w filmie ''Finding Mike''?Mike Tyson to postać, która od lat intryguje i jest też poniekąd wzorem dla przyszłych bokserów. Postanowiono zrealizować film biograficzny o legendzie boksu, a teraz już wiemy, kto zagra słynną ''Bestię''.

Mike Tyson jest postacią, która mimo upływu lat, nadal intryguje wiele osób, jednocześnie inspirując swoją pogmatwaną historią. W końcu zabrano się do zrealizowania filmu biograficznego, który ma pokazać życiorys boksera. Kto wcieli się w ''Bestię'' i kto stanie za kamerą?

MALIK MONTANA SPOTKAŁ SIĘ Z TILLEM LINDEMANNEM. "LEKCJE ŻYCIA OD MISTRZA"

 

Film o Mike'u Tysonie - kto zagra legendarnego pięściarza?

O filmie ''Finding Mike'' wiemy, że ma skupić się na burzliwiej karierze pięściarza, skupiając się na sukcesach, nie omijając w opowieści upadków. W Tysona wcieli się Jamie Foxx i to tyle co wiadomo o produkcji. Nie zdradzono kto stanie za kamerą i kto napisze scenariusz oraz kiedy film trafi do kin. Wiadomo też, że historia ma zakończyć się na momencie, gdy tragicznie zmarła córka boksera.

KASIA LINS ZAPRASZA NA “CZEGO DUSZA PRAGNIE”, WYJĄTKOWY KONCERT PREMIEROWY ALBUMU “MOJA WINA”


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz