Dominik Pajewski

10.01.2020 (13:20)

Fani Queen ułożyli specjalną płytę dla zespołu!Często fani uważają, że lepiej by ułożyli setlistę zespołu na koncercie, albo lepiej skomponowali składankę. Zespół Queen wyszedł na przeciw oczekiwaniom fanów i daje możliwość stworzenia specjalnej płyty.

Queen od zawsze starają się być blisko fanów, dzięki czemu bardzo często miłośnicy grupy są blisko zespołu. 15 stycznia ma ukazać się krążek 'Greatest Hits In Japan', gdzie numery wybrali fani drogą głosowania. Płyta ukazać ma się fizycznie tylko na rynku japońskim, jednak w wersji cyforwej również będzie można ją sprawdzić. Z 172 utworów Queen, wybrano 12, które znalazły się na krążku.

OZZY OSBOURNE I ELTON JOHN WE WSPÓLNYM NUMERZE. POSŁUCHAJCIE JAK BRZMI 'THE ORDINARY MAN'Fani Queen ułożyli specjalną płytę dla zespołu!

Jak powiedział Brian May:

Zawsze docenialiśmy pełne pasji wsparcie naszych japońskich fanów. Dziękujemy z głębi naszych serc. Kiedy ujrzałem finalną tracklistę, zdałem sobie sprawę, jak bardzo nas kochaliście od samego początku. Taki zestaw mogli wybrać tylko nasi japońscy fani.

Poniżej możecie sprawdzić tracklistę krażka:

Somebody To Love
Don’t Stop Me Now
Teo Torriatte (Let Us Cling Together)
Spread Your Wings
Killer Queen
The Show Must Go On
Bohemian Rhapsody
39
The March of the Black Queen
Good Old-Fashioned Lover Boy
Keep Yourself Alive
Radio Ga GaQUEEN ZACHWYCENI 13-LATKĄ, KTÓRA WYKONAŁA COVER 'BOHEMIAN RHAPSODY' [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz