Dominik Pajewski

28.11.2019 (11:39)

Fan wtargnął na scenę U2. Bono postanowił odgonić ochroniarzyFani często chcą dostać się na scenę do swoich idoli, by chociaż przez chwilę móc być blisko. Pewien fan wtargnął ostatnio na scenę U2 i gdyby nie interwencja Bono, z pewnością ochrona przechwyciłaby mężczyznę. Cała sytuacja została zarejestrowana przez kamery.

U2 koncertuje obecnie w Australii, gdzie fani bardzo entuzjastycznie reagują na numery zespołu. Co ciekawe, podczas koncertu w Brisbane doszło do niecodziennej sytuacji, która być może wyglądała na niebezpieczną, jednak została obrócona w coś bardzo wesołego.

DLACZEGO BABY YODA WYWOŁUJE TAK POZYTYWNE EMOCJE? NAUKOWCY WYJAŚNIAJĄ


Fan wtargnął na scenę U2. Bono postanowił odgonić ochroniarzy

Podczas grania numeru 'Elevation' na scenę wtargnął jeden z przebranycg fanów, który zaczął taniec wokół Bono. Gdy pojawili się ochroniarze, Bono wskoczył między nich, i zaczął tańczyć z wesołym mężczyzną. Wszystko zostało zarejestrowane, nagranie możecie zobaczyć poniżej:

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Let's get right to it... I was on stage last night! It was a dream come true. I will definitely have to do a directors cut at some point (LOL) because there was so much confusion as to what actually happened. And when I get a superb HD video clip of it I will explain the hilarity! For now, the most all encompassing clip I have readily available, you CLEARLY see Bono point at me, twice even! Because he pointed at me the first time and I pointed at myself as if to say "Me?!". And then he pointed again as if to say "Yeah you! Get on the stage, let's do this!" I, STILL, can't believe I was on stage. The lights, the magic... The security guards haha! They were only doing a job. All in good fun. I think it added to the beautiful night. Thanks to #Bono and the INSAAAAAANE and ridiculous unrelenting love from EVERYONE! You guys have given me so much love, it's crazy. THANK YOU! Thanks to my brother @pfp76 for getting me into this band. Wow! ... #U2 #u2joshuatreetour2019 #Bono #TheEdge #Sydney #Australia #michaelhutchence

Post udostępniony przez Marco aka Super Bono (@superbonovox)


NAJTAŃSZY HOTEL ŚWIATA - WYSTARCZY, ŻE ZAPŁACISZ DOLARA ZA POBYT. JEST TYLKO JEDEN HACZYK

Co ciekawe, fan twierdzi, że to Bono sam zaprosił go na scenę:

Bono wskazał na mnie dwukrotnie. Najpierw wskazał raz, a gdy wskazałem na siebie, pytając 'ja?' wskazał jeszcze raz, jakby chciał powiedzieć 'tak ty! Wskakuj na scenę, zróbmy to!'.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot wyda eksperymentalny krążek przed końcem trasy?

  2020-01-29
  Slipknot jest w świetnej formie, o czym świadczyć może fakt świetnie przyjętej płyty oraz to, że koncerty zespołu wyprzedają się w kilka chwil. Okazuje się, że grupa nie zwalnia tempa i planuje kolejny krążek.
 • Nergal zdradził kulisy ujawnienia tożsamości wokalisty Ghost

  2020-01-29
  Nie wszyscy może pamiętają, ale to głównie ze strony Nergala pojawiły się pierwsze przesłanki o tożsamości wokalisty grupy Ghost. Teraz Nergal zdradził, jak to wszystko wyglądało zza kulis.
 • Gotowe na każdą przygodę – Vans UltraRange EXO

  2020-01-29
  Prawdziwa przygoda zaczyna się, gdy coś pójdzie nie tak. Wtedy niezbędne okazuje się niezawodne wsparcie. Właśnie dlatego opracowaliśmy nowy model UltraRange EXO – buty, które nie tylko wytrzymają podróż, ale zapewnią też wygodę w najbardziej wymagających sytuacjach.
 • Zwariowana 9-letnia perkusistka, zawstydziła swoją grą dorosłych bębniarzy [WIDEO]

  2020-01-29
  Wielcy muzycy odchodzą albo kończą swoje kariery i większość fanów ciężkich brzmień pyta: co dalej? Nadzieja w młodym pokoleniu, które wymiata na instrumentach jak zawodowcy!
 • Venom 2 - wyciekła fabuła nowego filmu

  2020-01-29
  Venom na całym świecie zrobił ogromną furorę i praktycznie pewnym było, że powstanie kontynuacja. Wiemy, że Venom 2 powstaje, a w sieci pojawiły się przecieki fabuły.
 • Chcesz wystąpić w nowym klipie Roguckiego? Ruszyły zgłoszenia

  2020-01-29
  W momencie gdy Coma i The Dumplings zawiesili działalność, Karaś i Rogucki stworzyli wspólny projekt. Duet szykuje nowy klip, w którym możecie zagrać! Ogłoszono nabór do klipu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz