Dominik Pajewski

26.06.2019 (09:49)

Fame MMA 5 - kiedy kolejna gala?Fame MMA 5 - kiedy jest gala? Kto będzie walczył na Fame MMA 5? Oto wszystkie informacje na temat kolejnej edycji gali freak fight, która staje się coraz bardziej popularna w Polsce. 

Fame MMA 5 - kiedy jest kolejna gala freak fight? Impreza cieszy się ogromna popularnością i pewnym było, że nie zakończy się na 4. edycji. Kiedy jest Fame MMA 5 i kto tym razem będzie walczył na najsłynniejszej gali freak fight w Polsce? Wszystkie informacje na temat Fame MMA 5 w jednym miejscu.

BLACK METALOWY POKAZ MODY W MCDONALDZIE. OTO NAJDZIWNIEJSZA PREZENTACJA KOLEKCJI W HISTORII

 

Fame MMA 5 - kiedy jest kolejna gala freak fight?

Wielu informacji na temat Fame MMA 5 jeszcze nie ma, jednak po udanym Fame MMA 4, można być pewnym, że gala odbędzie się niedługo. Według pierwszych informacji, Fame MMA 5 ma się odbyć 14 września, a jednym z walczących miałby być youtuber Lord Kruszwil. Zostało to potwierdzone na Fame MMA 4, gdy Mini Majk wyzwał na pojedynek słynnego youtubera. 

Organizatorzy postanowili na wizji zadzwonić do Kruszwila, a ten się zgodził. Warto dodać, że Lord Kruszwil potwierdził swój udział, jeśli część jego gaży z Fame MMA 5, trafi na cel charytatywny, a organizatorzy dorzucą 50 tysięcy złotych na ten cel. Wszyscy zgodzili się na warunki, dzięki czemu, mamy potwierdzoną jedną walkę.
 

CÓRKA KURTA COBAINA I COURTNEY LOVE POWRÓCIŁA DO KOMPONOWANIA. TAK BRZMI JEJ UTWÓR [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz