Dominik Pajewski

22.10.2019 (14:56)

Fame MMA 5 - gdzie i o której oglądać?Fame MMA 5 budzi gigantyczne zainteresowanie wśród internautów i fanów. Gala freak fight ściąga kolejny raz do klatki najpopularniejsze osoby znane z internetu. Sprawdźcie, gdzie będzie można oglądać Fame MMA 5, gdzie dostępna będzie TRANSMISJA oraz jak kupić PPV.

Fame MMA 5 -  impreza jest jednym z najszybciej rozwijających się wydarzeń w Polsce. Słynna gala freak fight cieszy się niesamowitym zainteresowaniem widzów, którzy chętnie zobaczą swoich ulubionych Youtuberów w klatkach. To już piąta edycja imprezy, sprawdźcie gdzie oglądać Fame MMA 5, gdzie dostępna będzie TRANSMISJA oraz jak kupić PPV.


Fame MMA 5 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2019?

 

FAME MMA 5 - gdzie oglądać? TRANSMISJA i PPV

Fame MMA 5 odbędzie się 26 października w Ergo Arenie, start zaplanowano na godzinę 20:00.  Galę Fame MMA5 można obejrzeć na żywo w systemie PPV na oficjalnej stronie federacji famemma.tv. Cena dostępu to 19,99 zł, warunkiem jest założenie konta. Oczywiście, warto pamiętać, że to jedyne, legalne źródło, inne streamy uznawane są za nielegalne.

ROSYJSKI KOSMITA RAPUJE KAZIKA - TAJEMNICA ODKRYTA PO 15 LATACH!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot wyda eksperymentalny krążek przed końcem trasy?

  2020-01-29
  Slipknot jest w świetnej formie, o czym świadczyć może fakt świetnie przyjętej płyty oraz to, że koncerty zespołu wyprzedają się w kilka chwil. Okazuje się, że grupa nie zwalnia tempa i planuje kolejny krążek.
 • Nergal zdradził kulisy ujawnienia tożsamości wokalisty Ghost

  2020-01-29
  Nie wszyscy może pamiętają, ale to głównie ze strony Nergala pojawiły się pierwsze przesłanki o tożsamości wokalisty grupy Ghost. Teraz Nergal zdradził, jak to wszystko wyglądało zza kulis.
 • Gotowe na każdą przygodę – Vans UltraRange EXO

  2020-01-29
  Prawdziwa przygoda zaczyna się, gdy coś pójdzie nie tak. Wtedy niezbędne okazuje się niezawodne wsparcie. Właśnie dlatego opracowaliśmy nowy model UltraRange EXO – buty, które nie tylko wytrzymają podróż, ale zapewnią też wygodę w najbardziej wymagających sytuacjach.
 • Zwariowana 9-letnia perkusistka, zawstydziła swoją grą dorosłych bębniarzy [WIDEO]

  2020-01-29
  Wielcy muzycy odchodzą albo kończą swoje kariery i większość fanów ciężkich brzmień pyta: co dalej? Nadzieja w młodym pokoleniu, które wymiata na instrumentach jak zawodowcy!
 • Venom 2 - wyciekła fabuła nowego filmu

  2020-01-29
  Venom na całym świecie zrobił ogromną furorę i praktycznie pewnym było, że powstanie kontynuacja. Wiemy, że Venom 2 powstaje, a w sieci pojawiły się przecieki fabuły.
 • Chcesz wystąpić w nowym klipie Roguckiego? Ruszyły zgłoszenia

  2020-01-29
  W momencie gdy Coma i The Dumplings zawiesili działalność, Karaś i Rogucki stworzyli wspólny projekt. Duet szykuje nowy klip, w którym możecie zagrać! Ogłoszono nabór do klipu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz