Anna Skalik

25.03.2014 (13:23)

FALL OUT BOY zagrają w Polsce w 2014! Oficjalnie potwierdzono, że będą supportować Linkin Park. [VIDEO]Koncert Fall Out Boy w Polsce w 2014 został przed chwilą oficjalnie potwierdzony! Fani zespołu od wielu lat czekali na koncert grupy w Polsce. Teraz już wiemy na pewno, że Fall Out Boy wystąpią we Wrocławiu. Sprawdź kiedy i gdzie zagrają.

Amerykański zespół Fall Out Boy zagra koncert w Polsce! Doniesienia z 24 marca 2014 zostały oficjalnie potwierdzone. Kiedy i gdzie zagra Fall Out Boy?

24 marca organizatorzy koncertu Linkin Park przygotowali dla fanów zagadkę na temat tego, kto będzie supportem LP podczas ich koncertu we Wrocławiu 5 czerwca 2014. Łamigłówka, którą opublikowano na profilu Rochstar Crew na Facebooku, wskazywała na to, że może to być właśnie Fall Out Boy.

>>> Linkin Park w Polsce - ceny biletów <<<

Nadzieje wśród fanów twórców hitów The Phoenix, Alone Together czy Dance Dance odżyły. Dziś już oficjalnie potwierdzono, że FOB zagrają jako support Linkin Park, zatem zobaczymy ich w Polsce 5 czerwca 2014 na stadionie we Wrocławiu.

Na facebooku Rochstar Crew pojawił się specjalny filmik, w którym organizatorzy zapowiadają Fall Out Boy jako support zespołu Linkin Park. Fani bardzo ucieszyli się z tej informacji: "Płaczę!", "Spełniliście moje marzenia!" - to wybrane komentarze uradowanych wielbicieli amerykańskiej grupy FOB.

>>> Iron Maiden w Polsce - koncert już 24 czerwca 2014 <<<

Na EskaROCK.pl przypominamy Wam jeden z hitów Fall Out Boy. Zagrają go we Wrocławiu?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

  2020-10-21
  BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.
 • Jurek Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP przekazał ważny apel do wszystkich

  2020-10-21
  Jurek Owsiak ma koronawirusa! Oficjalna informacja pojawiła się na fanpage'u szefa WOŚP, który jednocześnie przekazał ważny apel w temacie pandemii.
 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz