Dominik Pajewski

25.11.2019 (14:37)

Eurowizja Junior 2019 - reporter TVP nie wiedział, że jest na wizji i zaczął przeklinać [WIDEO]Eurowizja Junior 2019 była bardzo emocjonująca i jak widać, nie tylko uczestnicy się stresowali. Dziennikarz TVP tak bardzo przejął się swoją rolą, że nie bardzo panował nad tym co mówi.

Eurowizja Junior 2019 przeszła do historii, jako ogromny sukces Polski. Pierwszy raz, zdarzyło się tak, że reprezentacja jednego kraju triumfowała w Eurowizji dwa lata z rzędu. Ogromne gratulacje dla Viki Gabor płyną z całego świata i z pewnością emocje jeszcze nie opadły w 100%. Jak widać na jednym z nagrań, ogromne emocje towarzyszyły nie tylko uczestnikom konkursu, ale również dziennikarzom.
 

FRED DURST MA DO SIEBIE MEGA DYSTANS. WOKALISTA WYSTĄPIŁ W REKLAMIE, KTÓRA ŚMIEJE SIĘ Z LIMP BIZKIT


Eurowizja Junior 2019 - reproter TVP nie wiedział, że jest na wizji i zaczął przeklinać [WIDEO]

Eurowizję Junior 2019 transmitowała Telewizja Polska i jak widać na nagraniu poniżej, emocje były dosłownie nie do opanowania. Reporter TVP nie mógł się powstrzymać i przeklinał na wizji, co stało się oczywiście hitem sieci. Zobaczcie sami:
 


WELCOME TO THE JUNGLE PO NIEMIECKU. ANTHONY VINCENT POSTANOWIŁ PRZEROBIĆ PIOSENKĘ, NA STYL RAMMSTEIN [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz