Dominik Pajewski

19.06.2019 (21:37)

Euforia serial online - gdzie oglądać kontrowersyjny obraz HBO?Euforia to nowy serial w ramówce HBO, który wywołał wiele kontrowersji. W produkcji nie brak tematu narkotyków, przypadkowego seksu oraz pornografii. Gdzie można obejrzeć serial online?

Euforia to nowa pozycja w ramówce HBO, która opowiada historię Rue Bennett, 17-letniej dziewczyny, która opuściła odwyk, na który trafiła po przedawkowaniu narkotyków. Po odwyku Rue nie zamierza żyć spokojnie, szybko powraca do nałogu, a jej otoczenie to również mocni imprezowicze. 

CZARNOBYL - WSZYSTKIE ODCINKI SERIALU. GDZIE OBEJRZEĆ?

 


Serial wywołuje wiele kontrowersji, ponieważ nie brak w nim scen seksu, narkotycznych imprez i przemocy. Gdzie można obejrzeć serial Euforia online?

Euforia serial online - gdzie oglądać?

Serial 'Euforia' można oglądać online na platformie HBO GO, do której dostęp kosztuje 29,90 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc jest za darmo). Serial dostępny jest również na platformie player.pl i jest to również płatny dostęp. Warto pamiętać, że serial przeznaczony jest dla widzów powyżej 16 roku życia i mimo tego, że opowiada on o nastolatkach, tematyka jest dosyć ostra.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz