Dominik Pajewski

09.10.2019 (09:20)

Elton John sparodiował Johna Lennona i jego słynny numer 'Imagine'Elton John ujawnił, że ma w zanadrzu parodię piosenki 'Imagine' Johna Lennona. Fakt może być zaskoczeniem dla wielu fanów, co dokładnie stało się ze specjalnym nagraniem?

Lata 70. rządziły się swoimi prawami i były dość intensywne, zarówno dla Eltona Johna, jak i dla Yoko Ono i Johna Lennona. Artyści byli zakupoholikami, co Elton postanowił wyśmiać, parodiując 'Imagine'.

ELTON JOHN UJAWNIA: BYŁEM O KROK OD ŚMIERCIElton John sparodiował piosenkę 'Imagine'

W autobiografii 'Me' Elton John opowiada:

John i Yoko byli tak samo uzależnieni od zakupów jak ja. Różne apartamenty jakie posiadali w Dakocie wypełnione były bezcennymi dziełami sztuki, antykami i ubraniami. Pewnego razu wysłałem mu więc kartkę, w której sparodiowałem słowa „Imagine”: Imagine six apartments, it isn't hard to do, one is full of fur coats, another's full of shoes.

Artysta co prawda, nigdy nie nagrał wspomnianej parodii, jednak nic oficjalnie nie wiadomo. Sam John podkreśla, że po zakończeniu pożegnalnej trasy, nadal będzie komponował i tworzył muzykę.

NERGAL UDOSTĘPNIŁ SWOJE ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA. FANI SĄ W SZOKU [FOTO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz