Dominik Pajewski

27.02.2020 (14:20)

Dzielnica czerwonych latarnii zniknie z Amsterdamu? Tego chce burmistrz miastaAmsterdam słynie z wielu rzeczy, jednak jedną z najsłynniejszych jest dzielnica czerwonych latarni i legalna marihuana. Okazuje się, że słynna dzielnica może niedługo zniknąć z mapy Amsterdamu.

Amsterdam słynie z klimatycznych uliczek, które warto pozwiedzać, do tego świetne kawiarnie i dla wielu osób legalna marihuana i słynna dzielnica czerwonych latarni. Okazuje się, że słynna dzielnica może niedługo zniknąć z mapy Amsterdamu!

OZZY OPOWIEDZIAŁ O NUMERZE, KTÓRY ZOSTAŁ ZAINSPIROWANY KOKAINOWĄ IMPREZĄ BLACK SABBATHDzielnica czerwonych latarni zniknie z Amsterdamu? Tego chce burmistrz miasta

Femke Halsema, która rządzi Amsterdamem, chce ograniczyć liczbę turystów, którzy odwiedzają Amsterdam w celach seksualnych. Dzielnica czerwonych latarni ma stopniowo znikać od marca, a prostytutki miałyby zostać przeniesione do specjalnego hotelu. Miałoby to zapewnić ochronę kobiet i zlikwidować jednocześnie witryny z prostytutkami. Chodzi też o odsunięcie seskualnego biznesu od centrum miasta.

Najciekawsze, kobiety, które pracują jako prostytutki nie są zadowolone, ponieważ ich praca przeniosłaby się dalej od centrum. Wiadomo, oznacza to gorsze zarobki. Jak finalnie zakończy się temat dzielnicy czerwonych latarni? Tego dowiemy się w ciągu kilku miesięcy.
 

POLSKI YOUTUBER ZGINĄŁ W WYPADKU W TATRACH

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz