Dominik Pajewski

13.08.2019 (11:39)

Drake wyśmiewa The Beatles? Raper zrobił sobie wymowny tatuażTo, że Drake przebija w różnych kategoriach The Beatles wiadomo od jakiegoś czasu. To oczywiście tylko cyferki, jednak dla rapera to ogromne osiągnięcie, które upamiętnił tatuażem. Co ciekawe, obrazek na skórze artysty jest dosyć wymowny i wzbudził wiele kontrowersji.

Rynek muzyczny się zmienia i niestety, wielu fanów rocka musi pogodzić się z tym, że ich idole zostają zdetronizowani przez raperów. Tak jest w wypadku The Beatles, którzy zostali prześcignięci w wynikach przez Drake'a. Raper postanowił uczcić to dosyć wymownym tatuażem, który zdenerwował fanów kultowej grupy.

TO BYŁ JEDEN Z NAJBARDZIEJ WZRUSZAJĄCYCH MOMENTÓW NA POL'AND'ROCK FESTIVAL 2019. AGNIESZKA CHYLIŃSKA BYŁA W SZOKU [WIDEO]


Drake prześcignął The Beatles i uczcił to tatuażem, który zdenerwował fanów zespołu

Przypomnijmy, że Drake wprowadził siedem swoich piosenek do czołowej dziesiątki jednego notowania Billboard Hot 100, potem pobił liczbę utworów w TOP10 w ciągu jednego roku. To tylko kilka osiągnięć rapera, który postanowił upamiętnić swój wyczyn tatuażem, gdzie wizerunek zespołu z płyty 'Abbey Road' jest tylko pretekstem do umieszczenia tam, wyprzedającego ich Drake'a. Oczywiście, obrazek na ciele artysty, wywołał oburzenie wśród fanów zespołu.
 

ODKRYTO, ŻE OZZY OSBOURNE ŻYJE TYLKO DZIĘKI MUTACJI W JEGO DNA
 

 
Warto przypomnieć, że w tym roku przypada 50 rocznica wydania albumu 'Abbey Road', a na specjalnej edycji krążka, pojawią się niepublikowane dotąd materiały.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz