Dominik Pajewski

26.02.2020 (11:35)

Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczyNowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.

Nowa płyta System Of A Down jest już bardziej legendą i obiektem żartów niż prawdopodobną rzeczywistością. Zespół od lat odkłada nowy krążek, angażując się w poboczne projekty, jednocześnie grając trasy koncertowe jako SOAD. Jaka jest szansa na nowe wydawnictwo SOAD? John Dolmayan postanowił ujawnić, co stoi na przeszkodzie.

OZZY UJAWNIŁ, KTÓRZY MUZYCY TROSZCZĄ SIĘ O NIEGO PODCZAS CHOROBY


Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

W wywiadzie dla 'Trunk Nation' John Dolmayan ujawnił swoją teorię, mówiąc:

Im większy jest zespół, tym więcej ludzi będzie ci mówić, jak ważny jesteś w zespole i że twoja rola jest w nim najważniejsza. Niektórzy wierzą w to nieco bardziej niż pozostali, popadają w samo zachwyt i muszą odcisnąć swoje piętno poza zespołem. Inni tak nie mają.

W Systemie mamy czterech członków – nie są lepsi ani gorsi. Są po prostu różni.

Jak łatwo wywnioskować z tych słów, chodzić może o Serj'a Tankiana lub Darona Malakiana, którzy zawsze byli najbardziej aktywni poza SOAD.

System Of A Down
pojawią się w Polsce 30 czerwca 2020 w krakowskiej TAURON Arenie.

METALLICA ODWOŁAŁA ZAPLANOWANE KONCERTY. OŚWIADCZENIE JAMESA HETFIELDA TRAFIŁO DO SIECI


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz