Alicja Wójcik

18.05.2018 (15:26)

Deadpool na okładkach filmowych klasyków - biją na głowę oryginały!Deadpool jako Terminator? Albo Apocalypse? Słynny anty-bohater przejął okładki filmowych klasyków. Jak wyglądają?

Deadpool przejął okładki  najpopularniejszych i najbardziej znanych filmów. Jeśli zastanawiałeś się, jak wyglądałaby okładka Fight Clubu, gdyby pojawił się na niej ten marvelowski superbohater, masz idealną okazję, żeby to sprawdzić. Jak wypadają filmowe klasyki z Wadem Wilsonem w rolach głównych?

Deadpool na okładkach znanych filmów

Pierwszy film o Deadpoolu został przyjęty bardzo pozytwynie, a sam bohater stał się jedną z ulubionych postaci marvelowskiego uniwersum. Teraz wszyscy czekają na drugą część Deadpoola - premiera zapowiedziana jest na 18 maja, a jak na razie oceny filmu są jeszcze lepsze niż pierwszej części.

Deadpool gra Deadpoolem w grze Deadpool. Zabawne nagranie z okazji premiery [VIDEO]

Film o nietypowym superbohaterze wymaga nietypowej promocji. W taką właśnie zaangażowała się sieć amerykańskich supermarketów Walmart. W sklepach okładki filmowych klasyków podmieniono okładkami, na których główne role przejął Deadpool. Bohater Marvela pojawił się między innymi na okładce Fight Clubu, Terminatora czy Dobry, zły i brzydki. Trzeba przyznać, że niektóre z oryginalnych okładek bije na głowę!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz