Dominik Pajewski

16.01.2020 (11:49)

Dawid Podsiadło udostępnił swoją playlistę. Czego słucha artysta?Dawid Podsiadło to kolejny artysta, który w ramach akcji Now Playing w TIDAL podzielił się z fanami najczęściej słuchanymi przez siebie piosenkami. Wśród utworów, które działają na Dawida odprężająco pojawiły się kawałki polskich i zagranicznych gwiazd.

Do ulubieńców artysty należą m.in.: Katie Melua, Billie Eilish, Lorde jak i Ralph Kamiński czy Daria Zawialow. Nie zabrakło również utworu „Leci Nowy Future” z najnowszej płyty Taco Hemingwaya, przy której muzycy mieli okazję współpracować. 

BILLIE EILISH NAPISZE PIOSENKĘ DO NOWEGO BONDA. CZY JEST POWÓD DO ZDZIWIENIA?
Skąd taki wybór utworów? Jak stwierdził Dawid:

Ten zbiór pozwala mi popatrzeć na wszystkie wydarzenia z dystansem, spokojem i tak jakoś podumać.

Now Playing
pojawiło się w aplikacji w grudniu 2019 roku jako prezent od artystów dla użytkowników serwisu. Dostępne są tam playlisty ułożone przez ponad 500 twórców z całego świata. Dawid Podsiadło, Alicia Keys, The Weeknd, Sarsa, Natalia Nykiel, Bedoes to tylko niektórzy z nich.

Dzięki Now Playing fani mają niepowtarzalną okazję, żeby poznać gust muzyczny swoich idoli, dowiedzieć się co ich inspiruje i jakich kawałków słuchają w wolnym czasie. 

Now Playing to kolejna sekcja w TIDAL, dzięki której fani mogą dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych artystach. Inne z nich to m.in.: Weź Zapytaj, Rap Radar, In Conversation oraz playlisty “Essentials”.

Playlisty ułożonej przez Dawida Podsiadło posłuchać można TUTAJ

FOO FIGHTERS ZAPOWIADAJĄ NOWOŚCI NA 2020 ROK. CO NAS CZEKA?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz