Anna Skalik

06.03.2014 (16:30)

Dawid Podsiadło: 4:30 - making of. Zobaczcie, jak powstawał klip do numeru Dawida z Kamieni Na Szaniec [VIDEO]4:30 to piosenka Dawida Podsiadło z filmu Kamienie Na Szaniec. Klip do piosenki ukazał się w lutym 2014 roku, a teraz pojawił się materiał making of z jego produkcji. Zobaczcie video, jak powstawał teledysk do 4:30.

Piosenka 4:30 Dawida Podsiadło z Kamieni Na Szaniec miała swoją premierę pod koniec stycznia 2014 roku, natomiast teledysk do numeru pojawił się miesiąc później. Teraz przyszedł czas na video z prac nad klipem do 4:30. Krótki film możecie już teraz obejrzeć na EskaROCK.pl.

Realizacją klipu zajęło się Psychokino, czyli Dorota Piskor i Tomek Ślesicki. Tekst piosenki 4:30 jest  pierwszym w całości autorskim polskim tekstem Dawida. Inspiracją do jego napisania była historia aresztowania Rudego, jednego z bohaterów Kamieni Na Szaniec.

>>> Rockowe koncerty 2014: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park <<<

Warto dodać, że Dawid Podsiadło występując w klipie do 4:30 po raz pierwszy pojawił się w roli aktora - możemy zobaczyć go w teledysku.

Zobaczcie video making of 4:30 i posłuchajcie, co Dawid Podsiadło mówi o filmie Kamienie Na Szaniec oraz o swojej piosence do tej produkcji.

>>> Iron Maiden w Polsce - koncert w Poznaniu 24 czerwca 2014 <<<

Numer znajduje się na płycie ze ścieżką dźwiękową filmu, która już od 4 marca jest w sprzedaży.

Dawid Podsiadło - 4:30 - making of

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz