29.06.2014 (17:50)

Damon Albarn w Polsce! Koncert w Poznaniu na Malta Festival 29.06. [2014, VIDEO]Damon Albarn w Polsce! Artysta zagra koncert w Poznaniu 29.06.2014 roku, podczas Malta Festival. Damon Albarn na koncercie w Polsce wykona piosenki z nowej solowej płyty Everyday Robots.

Damon Albarn w Polsce! Koncert Damona Albarna odbędzie się 29.06. w Poznaniu, w ramach Malta Festival Poznań. Muzyk wystąpi w Starej Gazowni i zaśpiewa utwory z solowej płyty Everyday Robots
 
Damon Albarn zasłynął jako wokalista legendarnego zespołu Blur i współzałożyciel Gorillaz. Wokalista był już wielokrotnie nagradzany, w tym nagrodą Grammy i pięciokrotnie BRIT Awards, a na całym świecie łącznie sprzedał ponad 30 milionów płyt. Eklektyczny styl kompozycji i wnikliwe teksty Damona sprawiają, że został on okrzyknięty jednym z najciekawszych i najbardziej wpływowych muzyków w Wielkiej Brytanii.

>>>Artur Rojek - Beksa - piosenka z nowej płyty Artura Rojka! [VIDEO]<<< 

Koncert Damona Albarna
na Malta Festival Poznań będzie pierwszym i jedynym w Polsce wydarzeniem promującym jego wyczekiwany przez fanów na całym świecie, solowy album Everyday Robots. Płyta zawiera 12 utworów. Wspomnieniom z dzieciństwa towarzyszy w piosenkach komentarz do współczesnego, nowoczesnego świata – gier komputerowych, telefonów komórkowych, życia rozpiętego między naturą a technologią.

>>>Within Temptation i Piotr Rogucki - Whole World Is Watching ma milion odsłon! [VIDEO]<<< 

Damon Albarn w Polce - koncert na Malta Festival Poznań: sprzedaż biletów na koncert na Malta Festival Poznań ruszy w czwartek, 27 lutego.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

  2020-10-21
  BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.
 • Jurek Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP przekazał ważny apel do wszystkich

  2020-10-21
  Jurek Owsiak ma koronawirusa! Oficjalna informacja pojawiła się na fanpage'u szefa WOŚP, który jednocześnie przekazał ważny apel w temacie pandemii.
 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz